top of page

Seminārs jauniešiem: "Kā pelnīt ar savu hobiju"SPIIKIIZI studio īpašnieks, uzņēmējs un psihologs Āris Birze vairākās Latvijas pilsētās vada interaktīvus seminārus jauniešiem, iedvesmojot un meklējot atbildi uz jautājumu - kā pelnīt ar savu hobiju?


Semināri notiek projekta "Runā viegli" ietvaros, kuru atbalsta JSPA un Erasmus + JSPA jeb Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mērķis ir sniegt jauniešiem iespējas rakstīt projektus, izplatīt jauniešiem noderīgu informāciju par viņu iespējām Eiropā un nodrošināt pieredzes apmaiņu.


Līdz šim “Kā pelnīt ar savu hobiju” pasākums noticis Salacgrīvā, Siguldā, Jēkabpilī, Bauskā, Rēzeknē, Valmierā un Krāslavā.

Bauskas jaunieši pēc pasākuma bija motivēti panākt, lai viņu pilsētā būtu jauniešu māja, kur realizēt savas idejas un potenciālu. Tāds arī ir semināra mērķis, panākt, lai jaunieši ir iesaistīti savas dzīves uzlabošanā.


Bieži vien jauni cilvēki līdz galam nezina, ko vēlas dzīvē darīt, nezina kā savu vaļasprieku pārvērst par ienākumu avotu.

Pasākums notiek bezmaksas un tajā Āris palīdz atrast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, un uzzināt, kā realizēt savus mērķus ar "4 Mērķu Principiem".


Seminārā Āris dalās pieredzē, kā vairākus savus hobijus pārvērtis par peļņas avotiem. Kopā ar uzņēmēju jauniešiem ir iespēja strādāt pie mērķu sastādīšanas un to realizēšanas plānu izstrādes. Jauniešiem būs vieglāk saprast, kas viņus attur no mērķu sasniegšanas un kā sākt darīt. Pasākumā notiek arī grupu darbs, kurā tiek aktualizētas jauniešu problēmas katrā pilsētā, tam seko diskusija, kā tas atrisināt.


Mums ir prieks redzēt, ka Latvijā ir tik daudz aktīvu un ambiciozu jauniešu!

Seko līdzi mūsu Facebook lapā, kur redzamas nākamās pilsētas, kurās ciemosimies!


🤝Sadarbībai zvani 27653136 vai raksti info@spiikiizi.com

0 comments
bottom of page