Gribu vadīt lekciju, bet nevaru atļauties!

Skaidrs, ka vēlme tev ir. Ko teikt tev ir. Bet Rīga ir pilna ar vietām, kuras nedomā par svarīgāko, cilvēkiem, kuri ir tikai pašā uzsākšanas sākumā. Atbalstīt tos, kuriem ir vēlme kaut ko darīt, bet nav iespējams sponsorēt lielus uzņēmmus ar super augstām īres cenām, it sevišķi, taisot lekcijas vai saminārus, kuri nav peļņas orientēti.

Tad ko darīt?


Ir risinājums! Raksti izaugsmes kafejnīcai SPIIKIIZI un īsas sarunas laikā sapratīsim kādu lekciju vēlies pasniegt, kam viņu vēlies vadīt un protams, noliksim iespējamos tikšanos laikus. Cik tas maksā? Smieklīgi maz, jeb standartā semināru telpu īre ir tikai 4,90eur par stundu, jeb 9,90eur stundā ar iespēju visu šo īres maksu izlietot kā Kafejnīcas Kuponu dzērienos vai ēdienos.


Protams, tu teiksi. Bet man vispār nav ko atļauties, gribu viekārši diskusiju uzorganizēt līdzīgi domājošiem. SPIIKIIZI paši neformāli saucam par Bez Atrunu Vidi un ja tiešām vēlies uzsākt, bet nav līdzekļu, mēs tev iedosim telpu bezmaksas, lai vari īstenot savu ideju, vai vismaz "iegriezt" viņu produktīvā virzienā.


Jā, Rīgā ir vietas, kur var saņemt arī kaut ko bezmaksas. Kāpēc tā? Jo mums rūp, lai tev izdodas un vēl vairāk, mums rūp progress un pārmaiņas. SPIIKIIZI tik radīts, lai ikvienam būtu iespēja sapulcēt ap sevi domubiedrus un vadīt konkstruktīvas tikšanās.


Kā pieteikties? Raksti uz info@spiikiizi.com un mēs atbildēsim cik ātri vien varēsim, bet šeit iesildīšanās jautājumi, ja tiešām plāno kaut ko organizēt. Šos jautājumus uzdosim šā vai tā, tāpēc labāk atbildēt uzreiz pirmajā e-pastā.


1. Kāds ir vēlamais nosaukums lekcijai?

2. Kāds ir galvenais lekcijas mērķis? (informēt, motivēt, diskutēt u.t.t.)

3. Uzraksti 2 cildinošus teikumus par lektoru.

4. Uzraksti 2-3 paragrāfos par pašu lekciju.

5. Uzraksti 2-5 punktos par to, ko iegūst apmeklētājs.

6. Vai pats uztaisīsi plakātu un palaidīsi pasākumu Facebook?

7. Vai plāno šo pasākumu bezmaksas, jeb pārdot biļetes?


Un pats pēdējais ieteikums. Nebadies, jeb uzdrošinies uzrakstīt, jo pēc tam, visu kopā izdarīsim, lai vari pārbaudīt savas spējas lekciju vadīšanā.


P.S. Telpas arī vari uzreiz rezervēt lapā https://www.spiikiizi.com/book-online


Lai tev izdevusies diena,

SPIIKIIZI komanda,

Āris Birze

0 comments

Recent Posts

See All