SPIIKIIZI studio, moderators, paneldiskusijas.jpg
photo_2022-01-31_16-21-44_edited.jpg

Studijas pašā Rīgas centrā pretī Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam uz Kr.Valdemāra ielas. Izvēlies starp 6 dažādām ierakstu studijām kā Lielā Baltā studija ar 6x6metru platumu, Green screen, Melno jeb "BlackBox",  Podkāstu ar 4 viesiem vai mājīgo Lasītavas studiju.

Green screen spatial chat spiikiizi studio smaller.jpg

Green screen
studija

Fantāzija ir vienīgais limits plānojot pasākumus uz zaļā ekrāna. Holivuda mūs jau sen izklaidē vizuāli papildinot realitāti ar jebkuru tēmu: tuksnesi, kosmosu, Indijas kalniem vai jebko citu. Piešķir saviem pasākumiem 4.dimensijas!

Izmēri: Augstums 3.20m x Platums 5m.

Studiju tiek izīrēta uz pusi vai pilnu dienu ar visu pamataprīkojumu.

- pus diena līdz 4 stundām sākot no 600eur (+PVN)

- pilna diena līdz 8 stundām no 1100 (+PVN) precīza cena pēc pieprasījuma.

"Cyclorama"
baltā studija

Studija, kurā pazūd sienas, radot nebeidzami dziļas un platas telpas ilūziju. Balto studiju bieži izmanto konferencēm, paneļdiskusijām un uzrunu ierakstiem, lai piešķirtu profesionālu tvērienu. Uz cyclorama skatuves ir iespējams organizēt liela un starptautiska izmēra tiešsaistes konferences. Ietaupi izvēloties mazākas studijas, bet nekompensē uz kopējo skatītāja sajūtu. 

Izmēri: Augstums 3.40m. Platums 6m x 6m = 36m2 (Studija izveidota kā stūris).

SPIIKIIZI balta studija.png

"Cyclorama"
baltā studija

Klienti izvēlas lielo, balto studiju ar mērķi realizēt minimālistiska stila tiešraidi vai ierakstus. Taču to var arī iekārtot pilnībā pēc savām vajadzībām, piešķirot konkrētā pasākuma krāsas.

Studiju izīrē uz pusi vai pilnu dienu ar nepieciešamo aprīkojumu (4 kameras, gaismas, skaņa, tehniskais atbalsts).

- pus diena līdz 4 stundām sākot no 600eur (+PVN)

- pilna diena līdz 8 stundām no 1100 (+PVN)

Black box, melna studija, spiikiizi.png

"Black box"
melnā studija

Intīmā apgaismojumā iespējams realizēt dažādus sarunu raidījumus vai ierakstīt mūzikas klipus. Telpā izvietojot gaismas instalācijas, palaižot dūmu "migliņu" iespējams radīt atmosfēru, kas noturēs skatītājus pie ekrāniem.

Izmēri: Augstums 3.80m. Platums 5m x 3m (Studijas izveidota kā stūris, lai varētu radīt lielāku plašuma sajūtu).

Pirmā stunda sākot no 145eur (+PVN) un katra nākamā 115eur.

Lasitas studija, spiikiizi studio.jpg

Lasītavas
studija

Inteliģento cilvēku telpa, kur grāmatas nav tikai fons. Katra grāmata nes sevī zināšanas, kuras novērtējuši SPIIKIIZI klienti jau kopš 2016. gada. Šeit iespējams iekārtot mājīgu studijas vidi, ar mīkstajiem krēsliem, apgaismojumu un ierakstīt patiesi dziļas un saturīgas sarunas vai prezentācijas.

Izmēri: Augstums 3.20m. Platums 5m x 4,50m

Pirmā stunda sākot no 145eur (+PVN) un katra nākamā 115eur.

Podkastu telpa, podkastu ierakstu studija, spiikiizi studio.jpg

Podkāstu
studija

Podkāsti mūsdienās vairs nav tikai izklaide, bet svarīga uzņēmumu mārketinga un pārdošanas sastāvdaļa. Mēs arī palīdzam ar pulicēšanas un kopējā tēla jautājumiem, jo mums rūp, lai Tu ne tikai ierakstītu, bet arī prastu savu ziņu aiznest klausītājiem. Telpai īpaši pielāgota akustika, audio ierakstiem paredzēti mikrofoni un viss tiek ierakstīts ar profesionālu skaņas tehniku. Podkāstus iesakām ierakstīt domājot par sezonu jeb vismaz 4-8 ierakstiem dienā. Pilna diena studijā līdz 8 stundām sākot no 650 (+PVN)

Izmēri: Augstums 3.80m x Platums 5m x 3,50m.

Ovala studija, balta studija, spiikiizi studio, tiesraides, podkastu ieraksts.png

Ovālā
studija

Cycloramas studijas mazais brālis, kas piemērots diskusijām līdz 3 cilvēkiem vai arī profesionālām prezentācijām. Ieliektā siena ļauj realizēt plašuma sajūtu skatītājiem, taču Tev ietaupīt uz studijas izmaksām, radot gandrīz to pašu rezultātu kā uz lielās skatuves.

Izmēri: Augstums 3.80m x Platums 4,5m x 4m 

Pirmā stunda sākot no 145eur (+PVN) un katra nākamā 115eur

Profesionalas prezentacijas, meistarklases.png

Profesionāla prezentācija no studijas

Fokusējies tikai un vienīgi uz savu saturu, lai to varētu pasniegt vislabāk. Pārējo atstāj mūsu komandai. Būsim Tava labā roka profesionālai prezentācijai / vebināram / lekcijai / meistarklasei no mūsu studijas.

Iekārtosim telpu un radīsim mājīgu atmosfēru, jo tiešraides var radīt satraukumu. Taču ar mums tās kļūst cilvēcīgas un pat baudāmas.

Stratēģija: Talants studijā -> Skatītājs attālināti.

Cenas sākot no 250eur (+PVN) taču, lai uzzinātu savu cenu, piesakies uz konsultāciju.

visi attalinati, prezentacijas, zoom konferences.png

Visi attālināti jeb Zoom Konferences

Vienkārši Zoom palaist tiešraidē Facebook vairs nav modē!  Ja galvenais runātājs un diskusijas viesi ar skatītājiem ir attāilnāti, to visu joprojām ir iespējams ļoti smuki "savākt kopā" un translēt jebkurā sociālo tīklu vai mājaslapas platformā. 

Neļauj savām organizāciju reprezentatīvajām personām, ka viņas tiešsaistē izskatās neprofesionāli, jo cilvēki no malas joprojām vērtē.

Stratēģija: Talants (ar vai bez viesiem) -> tehniskā komanda -> attālinātie skatītāji.

Cenas sākot no 160eur/st (+PVN). Uzzini savu cenu sazinoties ar mums. 

Konferences un Forumi

Visi dalībnieki atrodas attālināti un pie mums studijā ir tikai moderators ar organizētājiem un varbūt vēl kāds viesis paneļdiskusijai. 

Konferences piemērojamas gan pie mums studijā, gan arī izbraukumā pie jums.

Cenas pēc pieprasījuma plānotam pasākumam.

Izbraukumu
tiešraides vai ieraksti

Uzrunu video pie jums birojā vai tiešraidē jāatspoguļo ēdienu festivāls Ikšķilē. Mūsu izbraukumu komanda spēs parādīt katru Tavu notikumu tā labākajā gaismā ar dinamiskiem kadriem. Mūsu mērķis, lai pēc pasākuma jums būtu pilns e-pasts ar skatītāju pateicībām: "Wow, paldies par tik lielisku pasākumu, gluži kā klātienē!" 

Mobilā tiešraižu sistēma ar 2 vai vairāk operatoriem pēc nepieciešamības.

Izbraukuma tiešraides sākot no 950eur (+PVN), detalizētāk pēc pieprasījuma.