Mindfulness Meditācija

katra mēneša pēdējā Piektdiena

07:00-08:00

"keep your attention inside", jeb pievērs savu uzmanību izjūtām ar vieglu, senu un pasaulē praktizētu meditācijas metodi.

Nodarbības programma

Skaidra, viegli saprotama un pasaulē zināma metode stresa mazināšanai

Meditācijas notiek no rīta 07:00 un ierašanās laiks ir no 06:50 līdz 07:05. Pēc tam durvis tiek aizslēgtas un neviens netiek vairs ielaists.

1. ierašanās

30min praktiskā daļā katru dalībnieku ved īsā ceļojumā pa savu ķermeni. Tiek pivērsta uzmanība savām sajūtām un rodas miera izjūta.

4. meditācija

Pēc ierašanās dalībnieki dodas lejā uz SPIIKIIZI pagraba telpu un katrs atrod sev piemērotu vietu. Krēsla, dīvāns, uz grīdas u.t.t.

2. atrast vietu

Īsa staipīšanās un pēc meditācijas pārdomas, lai jaunās izjūtas pielāgotu tālākam. Padomi, kā praksi ieviest savā ikdienā.

5. nobeigums

Āris vada īsu 10min ievadu par pašu meditāciju un kā to uztvert pirms sākuma. Paskaidrojot notiekošo un gaidāmo.

3. ievads

Pēc meditācijas 08:00 visi ir gatavi savai darba dienai ar vairāk miera sajūtu. Tālāk katrs uzņemas ieviest mazliet biežāk šo praksi savā ikdienas dzīvē.

6. pastāvīgi

Instruktors

Āris Birze

SPIIKIIZI centra vadītājs

Āris vada nodarības gan pieredzējušiem gan jauniem meditatoriem pēc pasaulē plaši pazīstamās MBSR tehnikas "Ķermeņa skenēšana". Nodarbībā tiek praktizēta viena no 8 nedēļu stresa mazinšanas kursa daļām, jo tieši šī pēc Āra pieredzes spēj vairot fokusu un kontroli, sniegt spēju virzīt uzmanību emociju novērošanai un Regulēšanai.

Studējos psiholoģiju un meklējot efektīvākās stratēģijas stresa mazināšanai un emociju regulēšanai Āris ir nonācis patreiz pie secinājuma, ka šī meditācija ir viena no praktiskākajām un pieejama ikvienam, jebkurā laikā. Kā arī viegli praktizējama patstāvīgi mājās, universtitātē vai pat sabiedriskajā transportā.

MBSR: Mindfulness based stress reduction (Stresa mazināšana vēršot apzinātu uzmanību)

Dalība nodarībā: Ziedojums

Tava atsauksme, mūsu uzlabojumi
Rate UsDiezgan sliktiGaidīju, ko labākuPatikaĻoti patikaSuper, iesaku citiemRate Us

ART OF THE TITLE

+371 23 470 782

  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon

SPIIKIIZI

Izaugsmes kafejnīca

SIA SPIIKIIZI RIGA

Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Rīga, LV-1010, Latvia.

SIA "SPIIKIIZI Riga" Reģ.Nr: 41203060431

©2020 BY SPIIKIIZI