pirmd., 14. maijs | SPIIKIIZI

Uzveiksim veģetatīvo distoniju

Cilvēki bieži vaicā: “Vai veģetatīvā distonija vispār ir izārstējama?” Ir gadījumi, kad speciālisti atbild Jā, citreiz- ka tā vispār nav slimība. Pretrunas šeit nav-tā ir nevis slimība, bet gan nevēlamu ieražu kopums, un šo ieražu pārvarēšana ir iespējama.
Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Uzveiksim veģetatīvo distoniju

2018. g. 14. maijs 19:00 – 20:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

To cilvēku pieredze, kuri atbrīvojušies no bailēm par savu veselību un aizmirsuši, ka viņiem kādreiz bija kaut kādas “panikas lēkmes” , pilnīgi apstiprina- JĀ, tā ir izārstējama! Mums ir pareizi jāsaprot, kas notiek ar mums, un jāapzinās sava loma notiekošajā. Ja runa ir par emocionālo stāvokli, domām un sava organisma darbības regulāciju, tad mūsu pašu loma šajās norisēs ir nepārvērtējama. Veģetatīvā distonija nav iedomātas sajūtas, ķermenis tiešām signalizē, ka laiks pārmaiņām!

Iepazīsimies! Mani sauc Meldra Malaševska, esmu ieguvusi bakalaura grādu vadībā un menedžmentā, interesējos par psiholoģiju, projektu un komandas vadīšanu. Pašlaik strādāju vadošā uzņēmumā Myfitness un paralēli esmu projekta vadītāja. Brīvajā laikā augsti vērtēju fiziskās aktivitātes, svaigu gaisu un daudz humora. :) Pirms diviem gadiem iepazinos ar jaunu paziņu- Veģetatīvo distoniju. Šī iepazīšanās bija neplānota, tā pati ieradās, jā, diezgan nepieklājīgā veidā.

Jau pašā sākumā sapratu, ka Veģetatīvā distonija uzrunā mani ar svešām domām, svešu rīcību. Es jutos slikti, man bija panikas lēkmes, patstāvīgas bailes, elpas trūkums. Dzīves kvalitāte krasi pasliktinājās. Pēc rakstura esmu dumpiniece, ātri vien sapratu, ka nevēlos tā dzīvot. Ar milzīgu gribu esmu tiku laukā no apburtā apļa- jā, tas ir iespējams!

Lekcijas ietvaros vēlos ar Jums padalīties efektīvā pieredzē, kā uzveikt Veģetatīvo distoniju, iedvesmot un rast jūsos drosmi, lai uzlabotu savu dzīvi. Kā arī lekcijas dalībniekiem būs iespēja padalīties savā pieredzē. Uz tikšanos!

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Veģetatīvā distonija
    €10
    €10
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?