trešd., 18. apr. | SPIIKIIZI

Sievišķība - hormonālās ēteriskās eļļas. Praktiski

ciemosies pirtniece un aromterapijas speciāliste Indra Strode, lai ievestu mūs aromterapijas pasaulē. Šī nodarbība būs ievadlekcija Aromterapijas pasaulē, kuru apmeklēt aicinām ikvienu interesentu. Šoreiz tēma “SIEVIŠĶĪBA. HORMONĀLĀS ĒTERISKAS EĻĻAS” abiem dzimumiem noderīgi.
Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Sievišķība - hormonālās ēteriskās eļļas. Praktiski

2018. g. 18. apr. 18:00 – 20:00
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Lekcija var palīdzēt saprast: kas īsti ir sievišķība, kā apvienot rūpes par ģimeni un ikdienu darbā, kā uzlabot attiecības ar pretējo dzimumu, sievišķība caur katras pašas unikālo rakturu un īsto sūtību, kā kļūt veselākais un skaistākai pašai priekš sevis u.c.

Praktiskajā darbā gatavosim kosmētikas noņemšanas līdzekli ar savu īpašo aromātu.

Aicinu ieskatīties sievišķības, maiguma un intuīcijas pasaulē.Kas ir īsta sievišķība? Bantītes, špicītes, brošiņas, rūpes par bērniem un vīru, garšīgs ēdiens, skaists augums, mājīgs miteklis, gudrība vai žilbinoša karjera?

Ielūkosimies sievišķībā caur aromterapijas prizmu un mēģināsim izprast savu unikālo raksturu un īsto sūtību. Runāsim, kā ēterisko eļļu lietošana ikdienā var padarīt Tevi skaistāku, veselāku un sievišķīgāku. Lekcijas laikā runāsim par dažādām lietām, kas skar sievišķību, kā piemēram:

- Kā apvienot darba pienākumus un rūpes par ģimeni?

- Ko gaida mūsu tuvinieki?

- Kā uzlabot attiecības ar pretējo dzimumu?

- Mācīsimies labāk izprast savu sievišķību un pareizi to izpaust, lai labāk integrētos sabiedrībā un stiprinātu savu ģimeni.

Norises laiks: otrdiena, 18. aprīlis, pl. 18:00

Nodarbības ilgums: aptuveni 2 stundas

Rezervē dalību zemāk!

Norises vieta: SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Rīga

Cena: 22 EUR (cena norādīta ar PVN), visi materiāli iekļauti cenā.

Pieteikšanās mājaslapā vai iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29 40 50 26; rakstot uz e-pasta adresi indrai.strodei@gmail.com

Par pasniedzēju:

“Esmu sertificēta pirtniece. Papildus zināšanām par pirtslietām, esmu ilgus gadus mācījusies aromterapiju. Mani skolotāji ir bijuši labākie Latvijas aromterapeiti. Esmu mācījusies arī pie starptautiski atzītiem meistariem un ieguvusi sertifikātus, kas ir NAHA (National Association of Holistic Aromatherapy) atzīti. Pašlaik studēju NAHA akreditētā mācību iestādē "Aromahead Institute" (ASV). Praktiskās iemaņas esmu guvusi praksē Vācijā Maienfelser Naturkosmetik Manufaktur GmbH"

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Sievišķības aromaterapija
    €22
    €22
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?