trešd., 18. apr. | SPIIKIIZI

Sajūtu ātrie randiņi. 18 aprīlis

Iepazīsties, balstoties uz sirds sajūtām! Iepazīšanās brīvā atmosfērā ar mazliet dziļāku komunikāciju, kā parasti. Iespēja ne tikai satikt, bet arī sajust cilvēkus.
Registration is Closed
Sajūtu ātrie randiņi. 18 aprīlis

2018. g. 18. apr. 18:45 – 20:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Sajust cilvēkus, ieskatoties viņiem acīs vai vienkārši esot blakus.

Sajust caur dažādiem uzdevumiem vai spēlēm. Būs iespēja arī parunāties, bet lielākauzmanība tiks pievērsta citiem komunikācijas veidiem.

Šie nebūs parasti ātrie randiņi, kur cilvēki viens ar otru parunājas, mēģina atstāt pēc iespējas labāku iespaidu un tad dodas pie nākamā, lai atkārtotu to pašu. Būs gan ātro randiņu formāts - 6 minūtes katram randiņam. Vakara mērķis ir panākt mazliet

dziļāku komunikāciju par virspusējām sarunām, lai varētu saprast vai šis cilvēks, kurš man pretī stāv spēj būt klātesošs ? Vai viņš/a spēj klausīties? Vai viņa/š ir spējīga/s runāt par savām jūtām?

Iespēja satikt kādu, ar ko kopā sēdēt pie kamīna aukstajos ziemas vakaros? Varbūt vienkārši satikt kādu jaunu draugu? Citādāk pavadīts vakars? Komunikācija pa tiešo – skatoties acīs vai grīdā, būs, pārējos varbūt būs/ varbūt nebūs var uzzināt tikai ierodoties!

Satikties. Ieskatīties acīs. Pārmīt kādu vārdu. Uzsmaidīt. Smieties. Būt mirklī. Būt kontaktā. Sajust. Aizvērt acis. Iedzert tēju. Šāds ir vakara plāns.

Ierašanās 18:45 - 19:00. 19:00 sākums.

Dalības maksa: 15 eur

Jautājumu gadījumā, zvani vai raksti Kārlim - 2759 7375

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Sajūtu ātrie randiņi
    €15
    €15
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?