otrd., 06. apr. | Tiešraides saruna zoom

Personīgais zīmols, lai vieglāk sevi pārdotu!

Tiešraides Zoom saruna ar "Personal Branding" eksperti Ievu Draznieci, lai mēs izskatītos atbilstoši tam, ko piedāvājam citiem.
Registration is Closed
Personīgais zīmols, lai vieglāk sevi pārdotu!

06. apr. 08:45 – 9:45
Tiešraides saruna zoom

Cik daudz klientu Tev paiet garām, jo Tu neizskaties pēc cilvēka, ar kuru būtu viegli sadarboties, jeb arī Tavos profilos ir kaut kas tāds, kas apgrūtina nopirkt Tavus pakalpojumus? Esi domājis, ko vajadzētu pielikt un noņemt, lai vieglāk būtu klientiem no Tevis nopirkt?

Ieva jau 20+ gadus palīdz privāti un uzņēmumiem uzlabot sava zīmola "sarunu" ar klientiem, kā arī ir dibinājusi 4 savus uzņēmumus un mūsdienās saviem klientiem sakārto viņu LinkedIn profesionālos profilus. Sarunā mēs pievērsīsim uzmanību Personīgā Zīmola lietām, kuras "Vajag un Nevajag" darīt. Tā lai tas Tev palīdzētu piesaistīt jaunus cilvēkus sev un protams, izpakosim arī daudz praktiskos padomus, lai vari uzreiz pēc sarunas uzlabot savu Zīmola sarunu ar klientiem.

Ievas LinkedIn profils: https://www.linkedin.com/in/ievadrazniece/

Mītings notiks Zoom platformā ar tiešraidi uz BLG Facebook lapu. 

Tu varēsi pieslēgties sarunai un uzdot jautājumus ēterā, jo mūsu mērķis ir atbalstīt pēc iespējas vairāk uzņēmējus radīt labākus rezultātus.

Sarunu vada uzņēmējs, psiholoģijas students un autors Āris Birze.

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Saruna
    €0
    €0
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?