ceturtd., 27. febr. | SPIIKIIZI

Kā uzrakstīt pārdomātu un efektīvu preses relīzi

-Kā sagatavot iedarbīgas preses relīzes? -Kāda ir preses relīžu rakstīšanas specifika mūsdienās? -Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas, rakstot preses relīzes?
Registration is Closed
Kā uzrakstīt pārdomātu un efektīvu preses relīzi

2020. g. 27. febr. 15:00 – 17:00
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Uzzini atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meistarklasē “Kā izcelties mediju vidē ar pārdomātu un iedarbīgu preses relīzi”!  

Meistarklase ir radīta, īpaši domājot par tiem, kuri ikdienā raksta preses relīzes un vēlas uzzināt praktiskus padomus, kā sagatavot preses relīzes tā, lai tās izceltos un būtu pamanāmas. Visas meistarklases garumā tiks praktiski strādāts ar dalībnieku preses relīžu idejām un situācijām, veidojot tām iestrādnes.  

Galvenie ieguvumi, apmeklējot meistarklasi:  

Iemācīsies veidot preses relīzes struktūru; Aplūkosi svarīgākos preses relīzes izveides principus; Atsvaidzināsi pareizrakstības zināšanas; Spēsi analizēt visbiežāk pieļautās kļūdas, gatavojot preses relīzi; Praktiski strādāsi un attīstīsi savu preses relīzes ideju.  

Norises laiks: 27. februāris, plkst.15.00–17.00. Norises vieta: SPIIKIIZI, K. Valdemāra iela 17A, Rīga. Meistarklases cena: 45 EUR, ieskaitot PVN. “Agrā cīruļa” atlaide, piesakoties meistarklasei līdz 16. februārim, - 35 EUR, ieskaitot PVN.  

Pieteikšanās anketa pie organizētāja - http://bit.ly/388vlZ4  

Meistarklasi vadīs valodas eksperte, pasniedzēja, tulkotāja, uzņēmēja Aiga Veckalne. A. Veckalne ir ieguvusi bakalaura grādu valodniecībā (Latvijas Universitātē), maģistra grādu uzņēmējdarbībā (Rīgas Ekonomikas augstskolā), kā arī šobrīd doktorantūrā studē valodniecību. Tāpat pasniedzējai ir vairāk nekā 15 gadu ilga pieredze uzņēmējdarbībā.  

Kāpēc būtu vērtīgi apmeklēt meistarklasi? “Svarīgi atcerēties, ka valoda ir mūsu vizītkarte un mūsdienu digitālajā pasaulē rakstītais teksts bieži vien rada pirmo un vienīgo iespaidu par mums,” tā  A. Veckalne.  

Uz tikšanos meistarklasē! 

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Efektīva preses relīze
    €45
    €45
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?