ceturtd., 15. febr. | SPIIKIIZI

Gribi pabeigt savu grāmatu 10 nedēļās?

Esi domājis par rakstīšanu, esi iesācis vai apstājies un nespēj pabeigt grāmatu ? Šis ir iepazīšanās vakars topošajiem vai esošajiem autoriem, kas nopietni vēlas pabeigt savu grāmatu saprotošā, atbalstošā un mērķtiecīgā atmosfērā 10 nedēļu īsā laika posmā.
Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Gribi pabeigt savu grāmatu 10 nedēļās?

2018. g. 15. febr. 18:30 – 19:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vakarā gaitā grupas vadītājs Aris Birze iepzīstinās ar viņa otrās grāmatas galveno tēmu "Pabeidz iesākto" un pielietos viņam pieejamās zināšanas, lai 10 nedēļu laikā TU pabeigtu savu grāmatu.

Pasākuma laikā viņš izies cauri soļiem no kuriem neizbēgt nevienam, lai pabeigtu grāmatu, vai sasniegtu jebkuru citu dzīves mērķi. Saņemsi pietiekoši daudz motivācijas no viņa un citiem autoriem, lai atkal uzdrošinātos turpināt rakstīt, taču GALVENAIS: Tikai tie, kuri ieradīsies uz promo saņems iespēju pieteikties 10 nedēļu darbnīcai, kuras laikā tu pabeigsi savu grāmatu.

Aris Birze izmantos pieredzes atsauces no sava pirmā darba Nebaidies DON'T Be Scared un otrās grāmatas "Pabeidz iesākot" (vēl precesā) un pielietos viņa uzņēmēja attieksmi, koučinga spējas un pārliecību, lai panāktu ikviena autora vēlamo rezultātu - uzrakstīta grāmata!

Iepazīšanās vakars ir bezmaksas un visvairāk piemērots tiem, kuri meklē iespējas un motivāciju pabeigt savu gara darbu, nevis tiem, kuriem atrunas ir Everesta kalna izmērā :)

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti vai zvani:

Aris Birze

27653136

aris@spiikiizi.com

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Darbnīcā tikai 7 vietas.
    €0
    €0
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?