trešd., 01. apr. | SPIIKIIZI

Erudīcijas spēle: Prāta Lidojums trešdienās

KAS IR PRĀTA LIDOJUMS? Tās ir komandu erudīcijas spēles (Quizz Games) - komandas savā starpā sacenšas, cenšoties katrā spēles raundā iegūt pēc iespējas vairāk punktu.
Registration is Closed
Erudīcijas spēle: Prāta Lidojums trešdienās

2020. g. 01. apr. 18:30 – 20:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Pārbaudi savas un draugu zināšanas, bet pat ja neko nezini - nāc, jo uzzināsi daudz jauna, kopā pasmiesimies, atpūtīsies patīkamā atmosfērā darba dienas vakarā! Aicināti gan erudīti, gan iesācēji!  Tēmas - ļoti dažādas, par jebko, gan tematiskās kārtas, gan miksēto jautājumu kārtas, gan vieglāki, gan sarežģītāki jautājumi, gan uz zināšanām balstīti, gan uz loģiku. Vienā vakarā tiek izspēlēti 100 jautājumi!  

SAREŽĢĪTĪBA - nav jābaidās, ka šis pasākums ir tikai erudītiem. Turklāt, darbs komandā dos papildus efektu, jo kaut ko vienmēr kāds zina un liekot kopā prātus, efekts būs pārsteidzošs! 

KOMANDA - komanda sastāv no 3-6 cilvēkiem. 

MAKSA - 16.00 EUR/komanda.  CIKOS  - pulcējamies no 18:00, un sākam izaicināt prātu tieši 18:30, un līdz 20:30 KAD - tiekamies katru otro trešdienu: 4.marts, 18.marts, 1.aprīlis KUR - SPIIKIIZI telpās, Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, Rīgā PIETEIKŠANĀS = biļetes iegāde komandai! Vietu skaits ir ierobežots un biļetes iegāde garantē to, ka Tavai komandai būs rezervēts galdiņš un dalība spēlēs! 

Biļetes iegāde https://www.bezrindas.lv/lv/prata-lidojums-spiikiizi-ppp/7877/ 

Vēl sēdi un domā, jo nejūties pietiekami gudrs lai piedalītos? Nieki! Šīs spēles ir kā radītas, lai uzzinātu ko jaunu, mācītos, brīnītos un omulīgā, draudzīgā gaisotnē pavadītu vēsos, tumšos ziemas vakarus. Izaicini sevi! 

PIETEIKŠANĀS = biļetes iegāde komandai https://www.bezrindas.lv/lv/prata-lidojums-spiikiizi-ppp/7877/ 

Gaidīsim Jūs un kopā pavadīsim aizraujošus vakarus! 

Jautājumu gadījumā, sazinies ar mums: 29779168 vai info@uzzini-iepazisti.lv

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • Komandas biļete
    €16
    €16
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?