ceturtd., 31. maijs | SPIIKIIZI

Deja, kalni un augstpapēžu kurpes

Ikviens, kurš kaut reizi spēris kāju deju zālē saprot, ka deja nav tikai hobijs vai darbs - tā ir visa dzīve! Tā ir neticami atbrīvojoša un dziedinoša sajūta, kas aizved dvēseles dziļumos.
Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Deja, kalni un augstpapēžu kurpes

2018. g. 31. maijs 19:00 – 20:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Tādu spēka un mīlestības izjūtu var sniegt vēl tikai iespēja būt dabas varenības priekšā, šajā gadījumā - kalnos. Šīs divas lietas apvienojot, rodas gan dvēseles miers, gan brīnišķīgas horeogrāfijas.

Līgas Libertes Dejas Teātra radītājas un horeogrāfes Līgas Libertes dzīve ir dejā, bet sirds - kalnos. Teātra, nu jau gandrīz 10 gadu pastāvēšanas laikā, izaudzināti neskaitāmi talantīgi dejotāji, iedvesmu un spēku atraduši tie, kuri savu dzīvi pat nekad nebūtu iedomājušies saistīt ar šo skatuves mākslu, augstpapēžu kurpēs iekarotas kalnu virsotnes un radītas spēcīgas, atmiņā paliekošas dejas izrādes, kuras mainījušas kā skatītāju, tā dejotāju un arī pašas horeogrāfes dzīvi.

Šī būs saruna par dzīves un dejas ceļu caur Ņujorku, Rīgu, Nepālu un Āfriku atpakaļ pie mums pašiem. Dejai nav šķēršļu - ne fiziskā sagatavotība, ne gadi, ne aizspriedumi nevar būt par iemeslu bailēm palikt maliņā - uz deju grīdas ir vienlīdzība un brīvība. Gluži tāpat, kā kalnos.

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
 • Sold Out
  Deja un kalni
  €0
  €0
  0
  €0
This event is sold out

Kurš vēl gribētu nākt?