trešd., 30. maijs | SPIIKIIZI

52 pakāpieni augšup

Kā Tev iet ar sevis motivēšanu? Varbūt nepieciešams atbalsts, sabiedrotais, motivators, atgādinātājs, iedvesmotājs?! Gluži kā pavasara vitamīni!
Vietu vairs Nav / Registration is Closed
52 pakāpieni augšup

2018. g. 30. maijs 18:45 – 20:30
SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Semināra laikā apskatīsim sevis motivēšanas idejas un lūkosim atrast vispiemērotākās. Atradīsim vismaz pa vienam “knifiņam” arī tiem, kuri jau visu zina un ir izmēģinājuši ne to vien.

Bieži vien cilvēki uzskata sevi par samērā mērķtiecīgiem, zina, ko vēlas, bez tam šķiet, ka prot atrast arī labākos risinājumu savu mērķu sasniegšanai. Taču ar to vien nav līdzēts - lai sasniegtu reālu rezultātu, nepieciešama rīcība. Precīza, apņēmības pilna, pārliecinoša un nepārtraukta. Šajā posmā nereti sākas pirmās īstās grūtības - tiklīdz ir apņemšanās pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, finanšu disciplīnai vai sevis pilnveidošanai, nez no kurienes uzrodas visas tās mūžīgi nepadarāmās ikdienas lietas, lielāka slodze darbā vai saslimst bērns.

“Nekas, nākamnedēļ sākšu īstenot savu apņemšanos”. Diemžēl nākamnedēļ nekas vēl nav mainījies un savus plānus nākas atlikt vēl uz nedēļu. Tad uz vēl vienu. Un vēl vienu…

Divas autores Jolanta Jērāne un Kristīne Vilcāne izlēmušas pielikt tam punktu un izveidojušas gluži vienkāršu, bet iedarbīgu rīku sevis motivēšanai - iedvesmas kartiņas katrai nedēļai ar konkrētu uzdevumu par kādu no 4 svarīgām tēmām: finanses, sevis attīstīšana, veselība un attiecības.

Autores veikušas aptauju un sapratušas, ka kartiņas risina gandrīz visas populārākās problēmas mērķu prokrastinēšanā, jeb normālā valodā izsakoties, nemitīgā to atlikšanā. Neticami, kā vizītkartes izmēra kartona gabaliņš spēj būt gan sabiedrotais, gan padomdevējs, iedvesmotājs un praktisku padomu avots katra personīgo mērķu sasniegšanā!

Ceļu pretim saviem mērķiem var sākt jebkurā brīdī - nav jāgaida nedz 1.janvāris, nedz augošs mēness vai pirmā laika prognoze. Var sākt kaut vai 23.maijā pēc iedvesmojošas sarunas ar Jolantu Jērāni un Kristīni Vilcāni.

Jolanta un Kristīne ir ilggadējas finanšu jomas ekspertes, kuras ir arī bērnu grāmatas “Naudiņš mācās saprast naudu” autores. Jolanta vada arī augsti novērtētus seminārus “Nauda NĀK”, “Laiks padomāt par uzkrājumiem” un “Y paaudze”.

Semināra apmeklētājiem būs iespēja iegādāties iedvesmas kartiņas “52 PAKĀPIENI AUGŠUP” (http://www.berniemparnaudu.lv/iegadaties/params/category/0/item/546338/) par īpašu cenu!

Iepriekšēja dalība nepieciešama šiet:

Dalība | Ticket
Price
Quantity
Total
  • 52 pakāpieni.
    €0
    €0
    0
    €0
Total€0

Kurš vēl gribētu nākt?