top of page

pirmd., 01. febr.

|

Motivācijas Sprints

Vienā nedēļā mēneša rezultāti!

"Zinot, ka vakarā sagaida atskaiti, viņš sasniedza daudz vairāk, jo negribēja pievilt pārējos domubiedrus!"

Tickets Are Not on Sale
See other events
Vienā nedēļā mēneša rezultāti!
Vienā nedēļā mēneša rezultāti!

Kad & Kur

2021. g. 01. febr. 17:00 – 19:00

Motivācijas Sprints

Vairāk par notikumu

Students vienmēr ir visproduktīvākais, kad termiņi tuvojas. Darbinieks ir visproduktīvākais, kad priekšnieks sēž blakus krēslā. Bet  jauns uzņēmējs nesaņem šādu motivāciju no malas, jo pats sev ir viduvējs priekšnieks ar neskaidriem termiņiem. 

Nekas tā nemotivē kā domubiedru grupa ar līdzvērtīgiem mērķiem sagaidot atbildību vienam no otra. "Motivācijas sprints" ir  enerģiski uzlādētas grupu sazvanīšanās starp pašnodarbinātiem un jauniem uzņēmējiem. Katrs dalībnieks uz vienu nedēļu apņemas strādāt tikai pie pašiem svarīgākajiem sava biznesa mērķiem. Šie nav tipiskie latviešu kursi, kur Tu klausies un pēc tam visu aizmirsti, bet kopā sastādīsim 5 dienu plānu, kuru arī īstenosim. 

Nedēļas programma:

1. Mērķa nospraušana: Saņemsi instrukciju kā sagatavoties "Motivācijas Sprinta" nedēļai.

2. Katru vakaru 17:00 saslēgšanās Zoom platformā. (Kopā 5 vakari)

3. Katru vakaru 21:00 progresa mērīšana.

4. Piektdien lielā progresa mērīšana. 

Papildus pievienosies Whatsapp domubiedru grupā.

"Ja nezini, ko gribi dabūsi to, kas paliek pāri!" - tāpēc dod sev atļauju vienu nedēļu mēnesī pavadīt kopā ar citiem, kuri nevēlas samierināties ar mazumu, bet grib cīnīties par labākiem dzīves standartiem. 

Tipiskākie citu dalībnieku mērķi, kuri Tevi var iedvesmot:

1. Sakārtot pārdošanas procesus.

2. Automatizēt reklāmu kampaņu.

3. Iemācīties deliģēt 80% darbus kolēģiem.

4. Pārdot X apjomu līdz piektdienai.

5. Publicēt 1 jaunu produktu.

6. Sazināties ar X izplatītājiem.

Šie ir tikai daži no mērķiem kādus ir uzstādījuši citi grupu dalībnieki, kas Tev var palīdzēt definēt savus nedēļas mērķus. 

Motivācijas sprintu organizē uzņēmējs, psiholoģijas students un autors Āris Birze. Pēdējos gados intensīvi meklēju, izstrādāju un uzlaboju dažādas motivācijas metodes un šis sprints, pašreiz ir otrais labākais veids kā radīt motivāciju uzreiz aiz privātām konsultācijām. Sprints palīdz ietaupīt naudu un papildus iepazīt daudz jaunu cilvēku ar līdzīgiem dzīves stāstiem.

Iespējams sajūti bailes pakrūtē domājot par piedalīšanos tāpēc vēlos iedot vēl papildus garantiju. Ja pēc otrās dienas nejutīsi, ka esi saņēmis meklēto vērtību, saņemsi iemaksāto naudu atpakaļ. Uzraksti mums ziņu un bez jautājumiem Tev atgriezīsim 100% samaksu. Mums ir svarīgi palīdzēt pēc iespējas vairāk jaunajiem uzņēmējiem. 

Kāpēc tieši viena nedēļa? Tas ir ļoti labs jautājums un pēc vairākkārtējiem novērojumiem jaunie uzņēmēji bieži spēj noturēt īstermiņa motivāciju svarīgo darbu paveikšanā. Tas nozīmē, ka uzņēmumi bieži tiek radīti no daudziem maziem sprintiem, nevis viena liela maratona. Un ja Tu spēj vismaz 1 nedēļu mēnesī pavadīt pie pašiem svarīgākajiem darbiem, Tu esi daudz tālāk priekšā konkurientiem, vai pat tam, cik varēji pats iedomāties. 

Share This Event

bottom of page