top of page

ceturtd., 19. marts

|

SIA "SPIIKIIZI Riga"

Stāstu vakars "5 gadi grāmatu pārdošanā ASV" (Tiešsaistē)

Visi ir dzirdējuši vismaz kaut ko par "tām grāmatām". Šķiet neticami, kādas summas viņi pelna un turpat arī, cik neapmierināti ir daži no programmas dalībniekiem.

Stāstu vakars "5 gadi grāmatu pārdošanā ASV" (Tiešsaistē)
Stāstu vakars "5 gadi grāmatu pārdošanā ASV" (Tiešsaistē)

Kad & Kur

2020. g. 19. marts 18:00 – 19:00

SIA "SPIIKIIZI Riga", Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

Vairāk par notikumu

Viens saka, ka tā ir foršākā pieredze viņa mūžā, nopelnīja labu summu, ceļoja, ieguva biznesa prasmes, iepazina amerikāņus un pats sevi, taču otrs saka, ka tā ir sekta, tur nekas nevar sanākt, cilvēki atbrauc parādos, pieredze ir bijusi briesmīga un pirms vasaras nestāsta taisnību. Kas no tā visa ir taisnība? Kas ir meli? Kāpēc man jau kuro reizi zvanīja tie "grāmatu tirgotāji"?

Godīgi sakot, man nav atbildes uz visiem šiem jautājumiem, taču man ir sava pieredze. Noteikti nav tikai rožaina vai ērkšķaina. Ir dienas, kad es patiešām negribu strādāt un ir dienas, kad es nevaru sagaidīt nākamās durvis pie kurām pieklauvēt. Šī noteikti ir grūtākā, trakākā un perspektīvu mainošākā pieredze manā mūžā. Vai tas ir priekš tevis? Visticamāk ka nav, jo ne katrs ir gatavs mesties izaicinājumā un pierādīt sev un citiem uz ko ir spējīgs (ne visi patiešām ir spējīgi).

Vai nu tu vai tavs draugs, kursabiedrs, radinieks vai paziņa ir uzrunāts, lai ar kādu no "grāmatu tirgotājiem" tiktos mūsu Rīgas ofisā. Varbūt tu aizgāji, varbūt nē. Šoreiz neaicināšu jūs uz "info sesiju" par vasaras prakses un darba iespējām Amerikā. To gan jau paspēs kāds cits.

Es tevi aicinu paklausīties manus stāstus, bez saistībām, tavu numuru neprasīšu, atskaites nerakstīšu, tikai pastāstīšu, kā man gāja un negāja, ko iemācījos un ko pazaudēju. Nekas nav tikai melns vai balts, arī ne "grāmatu pārdošana Amerikā". Nemēģināšu pārliecināt par vai pret programmu, tikai savus stāstus, ko gadu gaitā esmu sakrājusi. Piedzīvojumi, grūtības, nemotivācija, iedvesma, mērķi un mana realitāte. Tiekamies Spiikiizi?

Vieta: SPIIKIIZI, pagrabs Datums: 19. marts Laiks: 18.00-19.00

Biļetes

  • Stāstu vakars

    Piesakoties tu rezervē sev vietu un ja zini, ka netiksi, lūdzu padod ziņu mums, jo vietas ir ierobežotas.

    0,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page