top of page

trešd., 19. dec.

|

SPIIKIIZI

Naudas Plūsmas spēle "CashFlow"

Apgūsti naudas likumus. Spēle palīdzēs Jums azartiskā gaisotnē izprast naudas nozīmi, plānot savas finanses un investēt gudri un apzināties pasīvā ienākuma plusus.

Registration is Closed
See other events
Naudas Plūsmas spēle "CashFlow"
Naudas Plūsmas spēle "CashFlow"

Kad & Kur

2018. g. 19. dec. 18:00 – 20:30

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

Vairāk par notikumu

⬇️Reģistrācijas linku meklē zemāk!⬇️

Apgūsti finansiālās brīvības simulācijas spēli "CashFlow" jeb "Naudas Plūsma". Spēli radīja bestsellera grāmatas "Bagātais tēvs Nabagais tēvs" autors Robert Kiyosaki

Spēle palīdz azartiskā gaisotnē izprast naudas nozīmi, plānot savas finanses un investēt gudri un apzināties pasīvā ienākuma plusus.

👉Vairāk kā 479'000 cilvēki visā pasaulē ir izmantojuši šo unikālo instrumentu, lai izmainītu savu finansiālo situāciju uz visiem laikiem. Pateicoties principiem, ko apgūst šajā spēlē, izveido finansiālo brīvību un dzīvo tādu dzīvi par kādu sapņo daudzi.

CashFlow ne tikai māca, kā ieguldīt un iegūt līdzekļus, bet pats galvenais, kā jūs uzvedaties ar atšķirīgiem ieguldīšanas scenārijiem.

Spēlē ir daudz vieglāk saņemties izmēģināt stratēģijas, kuras Tu nekad neizmēģinātu reālajā dzīvē. Ja esi taupītājs, mēģini agresīvus ieguldījumus. Ja esi riska ņēmējs, mēģiniet lēnu-stabilu izaugsmi.

Spēlē- Uzvari un Mācies!

Lieliski, ja esi šo spēli jau spēlējis, ja ne tad mācīsimies kopā!

*Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas!*

👉KAD? 19. decembrī, plkst. 18:00

👉KUR? SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17a

👉Tava investīcija: vienam cilvēkam 7 eiro. *Akcija*- ņem līdzi draugu, tad abiem kopā tikai 10 eiro.❗(Akcija spēkā tikai uz 19. decembra spēli)❗

Reģistrācija ir obligāta, dalībnieku skaits limitēts.

Lai piedalītos spēlē, Tev nav vajadzīgas specifiskas zināšanas, vai pieredze, spēlējot šo spēli iepriekš. Spēles nolūks ir izglītot.

Noteikumi detalizēti tiek izskaidroti spēles sākumā. Pie katra spēļu galda noteikti būs vismaz viens dalībnieks/vadītājs, kurš palīdzēs visā spēles garumā.

**** Ienākumu atruna ( Income disclaimer)

Ja izvēlaties apmeklēt CashFlow izglītības kluba pasākumu, Jūs saprotat jūsu rezultāti būs atkarīgi no daudziem faktoriem. Lai gan, ņemot vērā iegūtās zināšanas var parādīt rezultātu tās izmantojot , nav iespējams prognozēt, kādi bús jūsu individuālie rezultāti. Mēs nerekomendéjam veidus kā pelnīt naudu. Spēlei ir tikai izglítojoš mērķis, tapēc nerekomendéjam konkrétas investešanas stratēģijas. Apmeklējot šo notikumu negarantē, ka jums būs noteikti rezultāti. Mēs dalamies ar jums, lai mēs varam nodrošināt, ka jūs veicāt lēmumu piedalīties izglītības pasákumá ar pareizām cerībām.

Biļetes

  • CashFlow

    Galda spēle CashFlow dalība 1 personai.

    7,00 €
  • CashFlow 2 dalībnieki

    Galda spēle CashFlow dalība 2 personām.

    10,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page