top of page

otrd., 18. sept.

|

SPIIKIIZI

Laiks sev - Pašpārliecinātības stiprināšana

“Laiks Sev” ir personības pilnveidošanas darbseminārs Rīgā, izaugsmes centrā SPIIKIIZI. Darbsemināra misija ir nodrošināt laiku un vietu, aizņemtiem, darbīgiem cilvēkiem, lai palīdzētu uz brīdi apstāties, saklausīt sevi, savas iekšējās vēlmes un turpināt ikdienu ar vēl jaudīgāku atspēriena punktu.

Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Pasākumi / Events
Laiks sev - Pašpārliecinātības stiprināšana
Laiks sev - Pašpārliecinātības stiprināšana

Kad & Kur

2018. g. 18. sept. 18:30 – 21:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Pasākuma dalībnieki jutīsies iedvesmoti, enerģiski un gūs dziļāku saikni ar savām domām un emocijām. Bonusā būs iepazīti jauni, fantastiski cilvēki, kvalitatīvi pavadīts vakars un iegūtas jaunas zināšanas par pašpārliecinātības celšanu.

Par pasākuma norisi:

Atšķirībā no lielas daļas standarta semināru, šajā pasākumā Tev būs iespēja maksimāli praktiski iepazīt doto tēmu, kā arī labāk izzināt sevi – būs jādarbojas praktiski, netikai jāklausas.

- Strādāsim grupā, pāros un individuāli. Daudz iedziļināsimies un dalīsimies ar domām, atziņām.

- 20 % laika sastādīs teorija un 80 % process, uzdevumi, apspriešanās.

Programmu sastādīs metodes un uzdevumi no praktiskās psiholoģijas. Nekādas iepriekšējas zināšanas nav vajadzīgas, varēsi mierīgi, savā ritmā iedziļināties un tvert pašu vērtīgāko. Lielāko daļu uzmanības veltīsim tehnikām ar kurām ikdienā var vairot pašpārliecinātību veicot regulāru pašanalīzi un emociju efektīvu apzināšanos.

Programmu vadīs Personības plnveidošanas treneris – Reinis Kristiāns Širokovs – mācījies Šveicē un Rīgā, izcilu personības pilnveidošanas treneru ( Peter Szabo ) un ( Dace Rolava ) vadībā. Praktizē grupu treniņus un individuālas izaugsmes konsultācijas vairāk kā 4 gadus, palīdzējis vairot pašpārliecinātību, sasniegt personīgos mērķus un pārvarēt dažādus izaicinājumus vairāk kā 300 cilvēkiem Latvijā un ārpus tās.

Dalībnieku vietu skaits: 12

Investīcija sevī: 10 Eur

Pasākuma garums 2,5 h

Sākuma laiks 18:30

Adrese: Kr.Valdemāra 17a ( Pretī Nacionālam Mākslas muzejam)

Reģistrējies laicīgi:

Uz drīzu tikšanos!

Biļetes

  • Laiks Sev

    Nāc un izbaudi praktisku nodarbību!

    10,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page