top of page

piektd., 20. marts

|

SPIIKIIZI

KopPārdošana SPIIKIIZI 20.marts

Ar kādiem pārdošanas izaicinājumiem cīnās citi un kā viņi tiek galā ar sava produkta pozicionēšanu? KopPārdošana SPIIKIIZI ir grupas motivācija tiem, kuriem saplānoti pārdošanas darbi, taču tiem grūti pieķerties.

Registration is Closed
See other events
KopPārdošana SPIIKIIZI 20.marts
KopPārdošana SPIIKIIZI 20.marts

Kad & Kur

2020. g. 20. marts 13:00 – 15:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Ar kādiem pārdošanas izaicinājumiem cīnās citi un kā viņi tiek galā ar sava produkta pozicionēšanu? Koppārdošana SPIIKIIZI ir grupas motivācija tiem, kuriem saplānoti pārdošanas darbi, taču tiem grūti pieķerties. UN šoreiz kopā atsevišķā telpā koppārdošana ar biznesa vadības treneri Terēzu Riekstiņu strādāsiet pie Aukstajiem Zvaniem. 

Strādāsim pie klientu meklēšanas, piedāvājumu sagatavošanas, piedāvājumu sūtīšana, reklāmas materiālu izgatavošana un citi svarīgie darbi, kā arī aukstie zvani ar Terēzu.

KopPārdošanas laikā katrs pilnībā pievēršas savam darbam radoši uzlādētā SPIIKIIZI vidē 20.Martā, Piektdienas pēcpusdienā no 13:00 līdz 15:00 :)

Ierodies laicīgi, lai varam visi sākt strādāt kopā uzreiz pēc īsas iepazīšanās un dalība ir bezmaksas. 

PIEZĪME: Nav lekcija, bet Kopā Strādāšana fokusējoties uz Pārdošanas Materiālu, Stratēģiju izveidošanu, Aukstajiem zvaniem.

Pārdošana [kreatīvs sava produkta-pakalpojuma pozicionēšanas process] notiek 2 stundas un pēc tam mazs atvadīšanās un pašreflekcijas aplis par paveikto :)

Tiekamies SPIIKIIZI.

Pārdot kopā ar:

Uzņēmēju Aris Birze Konsultācijas

Biznesa apmācību trenere Terēze Riekstiņa

SPIED DOŠOS un paņem līdzi draugu, kuram sen laiks izveidot savu piedāvājumu pasaulei. 

P.S. Ir iespējams pieslēgties Messanger KOPPĀRDOŠANA SPIIKIIZI grupai, kurā var sazināties ar visiem pastāvīgajiem dalībniekiem un uzdot jautājumus. Kā pievienoties raksti Ārim uz aris@spiikiizi.com un to, kā tevi var atrast Facebook!

Biļetes

  • Koppārdošana

    Ierodies 5-10 min agrāk, ieņem vietu ar koppārdevējiem un izbaudi motivēto progresu. P.S. Kautrīgajiem! Droši pievienojies bariņam :)

    0,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page