top of page

trešd., 03. jūl.

|

SPIIKIIZI

Kārtīga vide = produktīva dzīve

Mēs pavadām vidēji gadu savas dzīves meklējot nevietā noliktās lietas. Jā, tiešām, gadu! Tās pāris minūtes dzīves laikā sasummējas un mēs nonākam pie šausminoša skaitļa.

Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Pasākumi / Events
Kārtīga vide = produktīva dzīve
Kārtīga vide = produktīva dzīve

Kad & Kur

2019. g. 03. jūl. 18:00 – 20:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Tas, kas mūs ikdienā visbiežāk piebremzē, ir nevarēšana atrast to vienu lietu, ko tik ļoti šobrīd vajag. Dažreiz tie ir sīkumi, kā piemēram, mīļākā krūzīte vai kaklarota, bet dažreiz tas ir kas svarīgāks - mājas atslēgas, apdrošināšanas polise vai lādētājs. 

Mēs pavadām vidēji gadu savas dzīves meklējot nevietā noliktās lietas. Jā, tiešām, gadu! Tās pāris minūtes dzīves laikā sasummējas un mēs nonākam pie šausminoša skaitļa. Ko tik varētu iesākt ar to laiku! 

Laiks nav vienīgā lieta, ko mums atņem nekārtība. Tā laupa mūsu miera sajūtu. 

Tā liek mums uztraukties un nervozēt, kas ķēdes reakcijā liek mums pasliktināt attiecības ar tuviniekiem, lēni grauj mūsu fizisko un mentālo veselību, kā arī mūsu pašpārliecinātību. Bet tam tā nav jābūt! Kārtība savos pamatos nebūt nav grūta. 

Grūtākais ir to sākt veidot, tāpēc mēs 'pluusmā' degam par vēlmi tieši Tev palīdzēt spert šo pirmo soli uz savu labāko 'es'. Pastāstīsim Tev, kā kārtība apkārtējā vidē pozitīvi ietekmē produktivitāti, veselību un labsajūtu. Padalīsimies ar maziem knifiņiem, ko esam iemācījušies, lai Tu varētu uzsākt savu ceļu uz harmonisku, praktisku kārtību tieši Tavai telpai, Tavai dzīvei, Tavai pluusmai.

Sper pirmo soli un piesakies uz semināru

Rezervācija bezmaksas

Dalības par ziedojumu 5eur.

Seminārs notiks omulīgajā Spiikiizi pagrabā.

Sākums 18.00

Biļetes

  • Kārtība = produktivitāte

    Rezervē savu sēdvietu!

    0,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page