top of page

sestd., 07. dec.

|

SPIIKIIZI

Kā pārvērst Talantus Ienākumos?

Tev ir produkts, talants vai pakalpojums, kurš ir kā nenoslīpēts dimants. Tu zini, ka tam ir potenciāls, ja vien cilvēki par tevi uzzinātu. Apzinies, ka pārdošana un mārketings ir svarīgi, bet pietrūkst disciplīna visu izdarīt un sakārtot!?

Reģistrācijas ir Beigusies
Apskatīt citus pasākumus!
Kā pārvērst Talantus Ienākumos?
Kā pārvērst Talantus Ienākumos?

Kad & Kur

2019. g. 07. dec. 09:00 – 21:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

 Piesakies uz Pārvērt Talantu Ienākumos pilnas dienas treniņu un papildus strukturizētai informācijai kopā ar līdzīgiem pašnodarbinātajiem strādāsi grupās, lai kopā realizētu: 1. Sava talanta/pakalpojuma/produkta IDENTIFICĒŠANU un Pasniegšanu tirgū; 2. Talanta DZĪVES CIKLU ar Finanšu Mērķiem; 3. Talanta IEPAKOŠANU, lai varētu to Nopirkt; 4. STRATĒĢIJU ko darīt tālāk, lai piesaistītu Klientus; 5. Talanta KALIBRĒŠANA un Uzlabošana.

Visa diena tiek fokusēta darbam grupās un individuāli Tava biznesa izaugsmes paaugstināšanai ieskaitot Pārdošanu!

Visnoderīgāk piedalīties: 1. Man jau ir labs darbs, bet vēlos pelnīt papildus; 2. Jau mazliet tirgojos, bet apjoms ir mazs; 3. Patreiz tas ir apmaksāts hobijs, bet gribu būt profesionālāks; 4. Esmu kļuvis par pilna laika pašnodarbināto un vairs nav atkāpšanās ceļa; 5. Esmu pašnodarbināts un gribu ieviest jaunu produktu/pakalpojumu; 6. Nesen nodibināju mikrouzņēmumu un laiks tiešām strādāt!

Papildus apgūsi: 1. Sev svarīgos jautājumus, lai sakārtotu tavu biznesu; 2. Aktuālākos rīkus, kā “mārketēt Talantu”; 3. Finanšu pārakata veidošanas sistēmu; 4. Konstantas Disciplīnas turēšanai ieteikumus; 5. Rīkus, kā ietaupīt naudu no mārketinga un produkta iepakošanas Puses!

Brīdinājums: šī ir 70% prakstika un 30% informatīva  pilnas dienas nodarbība ar mērķi Tev radīt skaidrību par to ko tu pārdod, kam tu to pārdod un kāpēc to dari! Garantēta komforta zonas paplašināšana!

Pēc nodarbības iespēja pieteikties Biznesa Līderu Grupās (PTI ir obligāta pamatprasība)

Dalības maksa: 47,80eur Cenā iekļauta Daudz Kafijas, tējas, ūdens :) Pieteikties:

Vada: Personīgās izaugsmes centra SPIIKIIZI vadītājs Āris Birze, bijušais tūrisma uzņēmuma PostNos līdzdibinātājs, Līderu Grupu organizētājs, Psiholoģijas Students LU un 3 grāmatu autors ar Talantu iedrošināt rīkoties!

Raimonds Dalbiņš sniedz kosultācijas veiksmīgai būvniecības projektu realizēšanai ar kvalitatīvu būvdarbu tāmju sagatavošanu un uzraudzīšanu. Finanšu pārskatu lietpratējs un detalizēti spēj radīt Produkta Stratēģiju. 

Biļetes

  • Pārvērt Talantu Ienākumos

    Pilnas dienas nodarbība SPIIKIIZI

    47,80 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page