top of page

trešd., 23. maijs

|

SPIIKIIZI

Izaicini Himalajus 2018: Info vakars un pieteikšanās

Info vakars par Himalaju Izaicinājumu Indijā ar pieteikšanos. 2 nedēļas ilgs pasākums Indijas vidē to apvienojot ar vairākiem treniņ elementiem un pārvietošanos ar močiem Himalaju kalnos virs 5000metriem augstumā.

Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Pasākumi / Events
Izaicini Himalajus 2018: Info vakars un pieteikšanās
Izaicini Himalajus 2018: Info vakars un pieteikšanās

Kad & Kur

2018. g. 23. maijs 18:30 – 19:30

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Izaicinājums sāksies Delī pilsētā iepazīstot centrāltirgus un pārbaudot savas kaulēšanās prasmes tās uzlabojot ar jaunām Metodēm gūstot pozitīvu pieredzi. Pēc tam nakts pārbrauciens uz Himalajau kalnu vēderu - Manali pilsētu, kurā notiks īsi pārgājieni kalnos augstuma klimatizācijai un meditācijas treniņš Shivas kalnā - veltīts iznīcības Dievam, kurš atbild par visu ciklu izbeigšanu. (noder tiem, kuri grib kaut ko atstāt aiz muguras) Tehnika palīdzēs iegūt miera stāvokli, jebkurā biznesa vai dzīves situācijā.

Šeit arī pēc pirmām atklimatizēšanās dienām tiekam pie saviem klasiskajiem Royal Enfield motocikliem un uzsāksim pārvietošanos uz nākošo pilsētu Leh pāri otrai augstākai kalnu pārbrauktuvei pasaulē, lai šķērsotu pašu augstāko kalnu pārbrauktuvi pasaulē - KhardungLa 5606metri.

Leh pilsētā mums paredzēts Prioritāšu sastādīšanas treniņš uzņēmēju stilā - omulīgā atmosfērā tukseša pilsētā - smilšaina vide ieskaus mūs no visām pusēm.

Pēdējā pilsētā būs Unikāla Prāta Vadīšanas treniņš ar vīziju radīšanu, kā arī mēs dzīvosim Laivu mājās, kas ir atpazīstamais simbols Šrinagār pislētā. Šeit arī pirmai grupai tas būs galapunkts pirms pārlidojuma atpakaļ uz Delī, bet otrai tikai sākumpukts.

Kopējais brauciena ilgums plānots no 1.08 - 16.08 pirmajai grupai un 17.08 - 02.09. otrai grupai ar vidējo dienu ilgumu uz 16 dienām.

Brauciena kopējās izmaksas aptuveni 2300eur (ar lidojumiem)

Papildus jautājumiem par izaicinājumu:

Aris Birze

aris@spiikiizi.com

27653136

Biļetes

  • Izaicini himalajus

    Ierasties vismaz 15min pirms pasākuma un tiem, kuri nopietni ieinteresētu braucienā jau var sagatavot jautājumus, jo pēc prezentācijas, būs iespēja pieteikties uzreiz braucienam.

    0,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page