top of page

pirmd., 26. okt.

|

SPIIKIIZI

Free coffee: Pirmdienas motivācija

Rudens visiem ir grūtāks periods, tāpēc mēs gribam tev palīdzēt sajusties motivētākam piedāvājot bezmaksas kafiju pie SPIIKIIZI ieejas Pirmdienās 08:00-09:00

Registration is Closed
See other events
Free coffee: Pirmdienas motivācija
Free coffee: Pirmdienas motivācija

Kad & Kur

2020. g. 26. okt. 08:00 – 9:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Aizejot saulainajai vasarai, rudens bieži vien atnest drūmāku noskaņojumu. Īpaši pirmdienu rīti nereti ir gausi un bez vajadzīgās motivācijas devas. “Jau kādu laiku domājām par to, kā sniegt papildu uzmundrinājumu garāmgājējiem, kas raitā solī dodas iepretim darāmo darbu saraksta pildīšanai. Nav noslēpums, ka diennakts gaišajam laikam paliekot īsākam, tā vien šķiet, ka ir arvien mazāk laika, lai izdarītu visu, kas plānots.

Esam novērojuši, ka rīta kafiju cienītājiem, īpaši grūti ir pirmdienu rīti, kad tikko kā sākusies darba nedēļa. Nereti sanāk arī steigties, tāpēc garāka rinda vai kas cits, var būt kā iemesls, lai atteiktos no tajā brīdī tik ļoti vajadzīgā uzmundrinošā dzēriena. Tā iemesla dēļ arī nācām klajā ar šo akciju, piedāvājot visiem tiem, kam dodoties uz darbu vai skolu, pa ceļam ir Krišjāņa Valdemāra iela, piestāt turpat ielas malā un “uzpildīt” savu motivāciju nedēļai. Ja laiks būs rudenīgi riebīgs, kafija būs pieejama iekštelpās,” stāsta “SPIIKIIZI” vadītājs Āris Birze. 

Bezmaksas kafiju būs iespējams baudīt pirmdienu rītos turpmāko mēnešu garumā pie “SPIIKIIZI”, Krišjāņa Valdemāra ielā 17a. 

“SPIIKIIZI” ir 2016. gadā atvērta "Izaugsmes Kafejnīca" ar misiju nodrošināt vidi kurā tikties, vadīt izaugsmes lekcijas un lasīt izaugsmes literatūru. Regulāri tiek organizēti klātienes un tiešsaistes pasākumi un lekcijas kā jaunajiem uzņēmējiem, tā jauniešiem. 

Share This Event

bottom of page