top of page

trešd., 11. sept.

|

SIA "SPIIKIIZI Riga"

Facebook reklāmas pamati

Neskatoties uz to, ka jau šobrīd ir redzama cilvēku paradumu maiņa saistībā ar sociālajiem tīkliem, kur Facebook sāk kļūt aizvien komerciālāks, tas joprojām ir efektīvs pārdošanas kanāls, kuru ir jāizmanto biznesa izaugsmes veicināšanai.

Registration is Closed
See other events
Facebook reklāmas pamati
Facebook reklāmas pamati

Kad & Kur

2019. g. 11. sept. 18:30 – 20:30

SIA "SPIIKIIZI Riga", Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

Vairāk par notikumu

 🚩Ieskaties sociālo tīklu iespējās no reklāmdevēja puses!  Mēs ikdienā sociālos tīklus iedomājamies kā rīku, kur sazināties ar draugiem, "postot" ceļojumu bildes un "šērot" dažādus sev interesējošus rakstus.  

👁️No otras puses, reklāmdevējiem tas ir izcils rīks, kā atrast savu mērķauditoriju un prezentēt tai atbilstošu produkciju un servisus.  Ar vairāk kā 2.2 miljardiem lietotāju Facebook ierindojas kā lielākais sociālais tīkls pasaulē un neizpaliek fakts, ka katru gadu Latviešu auditorija pieaug un šogad jau tuvojamies 940 000 aktīvu ikmēneša lietotājiem.   

👉Šajā ievadlekcijā Tev būs iespēja uzzināt par Facebook platformas iespējām un jaunākajām tendencēm. Rihards dos ieskatu tajā, kā reklāmdevēji Facebook atrod sev labāko mērķauditoriju un praktiski izveido saviem mērķiem atbilstošākās kampaņas. Lekcijas nobeigumā būs iespēja uzdot arī sev interesējošus jautājumus Digitālā mārketinga sfērā.  

📝 Lekcijas programma: 

1️. Ieskats Facebook/Instagram reklāmās un to jaunākajās tendencēs. 

2. Sociālo tīklu reklāmu prakses piemēri, kā veiksmīgi izmantot sociālo tīklu reklāmu. 

3. Atšķirības starp Ads Manager un “Post boost” funkciju facebook lapā. 

4. Kā atlasīt sev interesējošo mērķauditoriju un veidot viņiem saistošu reklāmu un saturu. 

5. Facebook reklāmu kamapņu strukturizēšana. 

6. Pixel izmantošana reklāmās - Remārketinga un līdzīgo (lookalike) mērķauditoriju izveide.  

🗓️ Kad: 11.Septembris 

🕒 Cikos: 18:30 ierašānās. Sākums 19:00 

🏦 Kur: @SPIIKIIZI Personīgās izaugsmes vidē  

☕ Piesakies un dalība iegādājoties dzērienu pie baristas.   

Par lekcijas vadītāju: Rihards Zeila digitālajā mārketingā strādā kopš 2015. gada, specializējas eCommerce kā arī Facebook / Instagram mārketinga kampaņu stratēģijas veidošanā, analīzē un reklāmu menedžēšanā. Ikdienā darbojas ar dažādu nozaru klientiem starptautiskā līmenī.  Kā Apvienoto Nāciju darbuzņēmējs sagatavojis un vadījis Digitālā mārketinga apmācības kursus Gambijā, Kenijā, Palestīnā un Jordānijā. Paralēli darbam aģentūrā, uzstājas semināros un vada individuālas apmācības uzņēmumiem.

Biļetes

  • Facebook reklāmas pamati

    Vietu skaits ierobežots līdz 35 un lekcija notiks SPIIKIIZI Pagraba telpā. Atbalstot šādus bez biļešu pasākumus, lūgums iegādāties kādu dzērienu pie mūsu lieliskām baristām.

    0,00 €
    Sold Out

This event is sold out

Share This Event

bottom of page