top of page

otrd., 28. nov.

|

SPIIKIIZI

Divi piedzīvojumu stāsti vienā vakarā. Moči un Auto!

Div ar Pus stundas piedzīvojums tavā Otrdienas vakarā ? Rūdolfs stāstīs par savu 17 valstu apceļošanu 30 dienās ar auto un pēc tam Āris par 3500km moču braucienu cauri Himalajiem šķērsojot pasaules augstākās kalnu pārbrauktuves Indijā.

Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Pasākumi / Events
Divi piedzīvojumu stāsti vienā vakarā. Moči un Auto!
Divi piedzīvojumu stāsti vienā vakarā. Moči un Auto!

Kad & Kur

2017. g. 28. nov. 18:30 – 21:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Vakaru iesildīs Rūdolfs stāstot kā apceļot Balkānu un Postsociālistiskās republikas valstis. Balkānu piedzīvojums bija viņa zinātkāres un avantūras vadīts piedzīvojums vienatnē ar neatbilstošā stāvoklī esošu 2000.gada Mazdu.

Ņemot vēra, ka otrreiz dzīvē šāda iespēja varētu nerasties, tad mērķis bija apceļot visas Balkānu regionā esošās valstis, un gūt ieskatu sadzīvē, kultūrā un vietejo pasaules redzējumā.

Rūdolfs sniegs arī praktiskus padomus attiecīgā reģiona apceļošanā, maršruta sastādīšanā un vispārējā pieredzē, lai arī Jūs par savu nākamo galamērķi izvēlētos šo aizraujošo un neaprakstāmi skaisto Eiropas daļu!

-----------------------------

Pēc īsas pauzes Aris turpinās vakaru izpakojot vēl nestāstīto 2017 gada Himalaju Izaicinājumu uz Močiem. Stāsts vedīs cauri 3500km braucienam no Delī uz augstāko pasaules pārbrauktuvu KhardungLa, cauri skaistākajiem un bīstamākajiem ceļiem Himalaju kalnos Indijā.

3 nedēļas braucot gar bīstamām aizām, kalnu pābrauktuvēm, kritieniem ar močiem un teroristu draudiem tucojoties Kašmiras novadam.

Caur jautājumiem un diskusijām uzzināsies kā pārvietoties Delī un kur saņemt močus, kā arī ko nozīmē braukt piedzīvojumā kopā ar Aris, jo Himalaju Izaicinājumu pieņēma tikai vēl 3 cilvēki.

Ja nobalsosiet par Filmu, tad beigās kopā vēl dokumentālo īsfilmu noskatīsimies par braucienu!

Dalība pasākumā ir 5 eur un to vari iegādāties šeit, jo vietu skaits ierobežots dēļ SPIIKIIZI telpu sienām :)

Ja kādi jautājumi tad rakstiet vai zvaniet Ārim:

aris@spiikiizi.com

27653136

Biļetes

  • Limitētas 45 vietas

    Ierodoties SPIIKIIZI dodies pie kases, parādi savu biļeti un droši ieņem savu vietu!

    5,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page