top of page

ceturtd., 26. apr.

|

SPIIKIIZI

Apmaksāts hobijs + tīklošanās.

Aizmirsti par jēlām ievadrunām un liftu uzrunām, iizibusiness ķeras uzreiz pie aizraujošā un rada īstu saikni ar cilvēku komunicējot ātri un vienkārši jau pirmajās 60 sekundēs.

Vietu vairs Nav / Registration is Closed
Pasākumi / Events
Apmaksāts hobijs + tīklošanās.
Apmaksāts hobijs + tīklošanās.

Kad & Kur

2018. g. 26. apr. 19:00 – 20:30

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia

Vairāk par notikumu

Fokuss tiks turēts uz Apmaksāta Hobija radīšana, jeb dzīvi pēc saviem notiekumiem, lai varam kaifot ikdienā darot to, kas padodas un sanāk ar katru dienu ar vien labāk. Sāksim ar stāstu un tad pāriesim uz to, kā var priekš sevis šādu mērķi definēt, lai radītu apmaksāta hobija dzīves stilu :)

Visam vēl klāt nāks komunikācijas treniņš, kā radīt ar jebkuru saikni neticami īsā laikā, lai varētu šīs zināšanas izmantot tālākā profesionālā izaugsmē.

SPIIKIIZI vide ir tieši radīta tavai pārliecības vairošanai, skaidras galvas un motivācijas noturēšanai, lai varētu vadīt savu ideju kā vēl nekad. Mums bizness ir dzīves stils.

Vakara vadītājs Aris Birze ir SPIIKIIZI radītājs un viņa dzīves misija ir IEDROŠINĀT TEVI RĪKOTIES. Tagad ir īstais laiks lai sāktu, justies lepnam par to, ka esi Darītājs :)

Dalības maksa ir 15eur un vari prasīt naudu atpakaļ, ja neuzskati, ka tev bija vērtīgi :)

Ja rodas kādi jautājumi droši raksti vai zvani:

Aris Birze

27653136

aris@spiikiizi.com

Biļetes

  • Apmaksāts hobijs.

    Komunicē savu vīziju kā Gandijs ar Donalda Trampa pārliecību - iiziBusiness tev palīdzēs radīt daudz jēgpilnākas attiecības ar līdzcilvēkiem, kolēģiem un klientiem.

    15,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page