top of page

piektd., 14. sept.

|

SPIIKIIZI

Aktīvi Itāļu valodas kursi. Septembrī

Ir vēlme mācīties itāļu valodu? Patīk šī valoda un vēlies būt tuvāk itāļu kultūrai? Varbūt esi itāļu ēdienu vai opermūzikas piekritējs? Iemesli var būt dažādi! Aktīvie Itāļu valodas kursi SPIIKIIZI mācību centrā sniedz šo iespēju un palīdz nokļūt tuvāk Tavam mērķim.

Registration is Closed
See other events
Aktīvi Itāļu valodas kursi. Septembrī
Aktīvi Itāļu valodas kursi. Septembrī

Kad & Kur

2018. g. 14. sept. 18:00 – 21:00

SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17A, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

Vairāk par notikumu

Mūsdienu pasaulē svešvalodas zināšanas ir dzīves nepieciešamība. Bez valodas zināšanām nav iespējams ieņemt perspektīvu un augsti apmaksātu amatu, iegūt diplomu prestižā universitātē vai patstāvīgi doties ceļojumā.

Te būs daži interesanti fakti par itāļu valodu:

Itāļu valoda tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaules valodām;

- 70 miljoniem cilvēku dzimtā valoda ir itāļu, galvenokārt Itālijā, kas to ierindo 19. vietā pasaulē pēc lietojuma. Itāļu valodu kā svešvalodu lieto apmēram 125 miljoni cilvēku.

- Itāļu valodā garākais vārds ir Precipitevolissimevolmente, kas tulkojumā nozīmē ‘steidzīgi, cik vien ātri iespējams’. Šajā vārdā ir 26 burti un tas tika radīts 1677. gadā, savu statusu noturot līdz pat mūsdienām.

- Vēlies uzzināt vairāk interesantus faktus par Itāliju? Interesē viss, kas saistīts ar to? Ja vēlies patstāvīgi lasīt, rakstīt, komunicēt - tad Runā Viegli ar mums SPIIKIIZI centrā.

SPIIKIIZI piedāvā Tev sākt interaktīvu itāļu valodas apgūšanu no pašiem pamatiem un īsā laika posmā paaugstināt savas zināšanas sarunvalodas līmenī un izprast gramatikas pamatlikumus.

Kursa laikā Tu attīsti visas četras valodas prasmes īpaši akcentējot sarunvalodu, klausīšanos, lasīšanu, un rakstīšanu!

Nodarbības iesācējiem notiek 1 reizes nedēļā, kopā 32 akadēmiskās stundas. 12eur x 16 nodarbības.

Aizpildi kontaktformu un mēs ar Tevi sazināsimies un pastāstīsim par tuvākajām mācību grupām. Vai arī reģistrē sev vietu uzreiz grupā šeit:

Biļetes

  • Itāļu valodas kursi

    192,00 €
  • Itāļu valodas kursi. Dalītais

    96,00 €

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page