​RĪCĪBA

ATBRĪVO ENERĢIJU

SPIIKIIZI biedrība

Mācies. Dari. Pelni. 

Produktivitātes, sadarības un izaugsmes principu semināri visā Latvijas teritorijā mācot jauniešiem kvalitatīvu attieksmi un kā pelnīt jau mācīšanās procesā, no jebkuras vietas.

Atbalsti Latvijas Jauniešus kļūt labākiem.

katrs eiro palīdz sniegt labāku kvalitāti

"SPIIKIIZI" biedrība

AS SEB banka: LV58UNLA0055001597130

Reģ.Nr.: 40008259439

Ja vēlies palīdzēt jauniešiem, bet nevari to darīt finansiāli - tu vari pieteikties par brīvprātīgo, palīdzēt semināros vai uzsākt pasākumu organizēšanu ziedojumu piesaistīšanai. Vairāk par iespējām raksti uz epastu info@spiikiizi.com

Mūsu misija

Iedrošināt ikvienu rīkoties, lai pēc iespējas ātrāk varētu piedāvāt savas prasmes darba tirgū jau mācīšanās procesā. Sniegt nepieciešamās apmācības, konsultācijas un grupu darbus motivācijai.

Mācies

Nenozīmē gaidīt līdz kādu dienu būsi gatavs. Jebkuras prasmes ir iespējams paralēli apgūt praktiski un apķērīgi.

Dari

Nebaidīties kļūdīties un nebaidīties no diskomforta par nezināšanu. Lieliem soļiem lekt praksē un sasniegt pieredzi ātrāk.

Pelni

Stratēģiski apgūstot jaunas pasmes mums ir iespējams jau 1-6mēnešu laikā radīt ienākumus. Taču tas prase atbildību un neatlaidību!

"Tikai pabeigtie darbi skaitās,

jo neviens panākumus nav guvis ar 100 iesāktiem darbiem"

​Āris Birze

Kāpēc Latvijas jauniešiem vajag mūsu atbalstu?

Mācies. Dari. Pelni. 

Produktivitātes principu semināri visā Latvijas teritorijā mācot jauniešiem kvalitatīvu attieksmi un kā pelnīt jau mācīšanās procesā, no jebkuras vietas.

1.

Jauniešu bezdarba mazināšana

2019. gada 2. ceturksnī jauniešu bezdarba līmenis bija 15,1 %, kas ir par 3,9 procentiem augstāks nekā pirms gada. 43,6 % Latvijā dzīvojošie jaunieši 15–34 gadu vecumā ir guvuši darba pieredzi mācību vai studiju laikā un šos rādītājus var paaugstināt iedrošinot uzņemties atbildību.

Dati no csb.gov.lv

2.

Noturēt kompetentus jauniešus Latvijā

2019. gada sākumā Latvijā dzīvoja 122 tūkstoši jauniešu 18–24 gadu vecumā. Tas ir gandrīz divreiz mazāk nekā 2009. gadā, kad Latvijā bija 238 tūkstoši jauniešu, Jaunieši izvēlas dzīvot un strādāt ārpus Latvijas dažādu iemeslu vadīti, taču mums ir jāmaina sociāl ekonomiskā vide, lai viņi vēlētos realizēties dzimtenē.

Dati no csb.gov.lv

3.

Jaunešu mentālās veselības uzlabošana

"Stresa rezultātā var veidoties garīgi un fiziski traucējumi – nogurums, vienaldzība, trauksme, depresija, arī fiziskās veselības traucējumi." ir 2019.gad viedoklis no Imantas vidusskolas 12.klašu skolēniem. Šo novērst ir nepieciešams pastiprināti apmācot jauniešu mentālās veselības uzturēšanas metodēs.

Dati no lsm.lv

Esošie projekti

Our work focused on giving children facilities for better level of living and opportunities for education and development

Technology at School

RUNĀ VIEGLI

Pilnas dienas seminārs par mērķtiecību strādājot grupās un apgūstot to, ko skolās nemāca. Uzņēmīgumu, diskusiju vadīšanu un problēmu risināšanu ar ietekmīgiem cilvēkiem 24 Latvijas pilsētās.  

Uzzināt vairāk

DARI VIEGLI

3 dienu praktiskie treniņi jauniešiem paš-efektivitātes, uzņēmējdarbības un mērķtiecīgas dzīves realizēšanai. Pieteikšanās pavasara beigās. 

Izstrādes procesā

Jaunumi

Seko līdz SPIIKIIZI jaunumiem par esošiem projektiem ieskatoties Jaunumu lapā zem kategorijas Biedrība.

Mēs ar lepnumu dalamies paveiktajā un paziņojam laicīgi par plānoto, lai arī tev būtu iespēja pieteikties atbalstīt.